Medist Group şirketleri 2001 yılından itibaren ortopedi alanında çalışmaktadır.Dünyanın önde gelen yeni ortopedi teknolojilerini geniş satış ağıyla yürütmektedir.Sektöründe yeni teknolojilerin pazarlamasını yapan lider firmadir.

MİSYONUMUZ:
Medistnet Şirketler Grubu olarak sektörümüz adına dünya genelinde yapılan ilerlemeleri takip ederek, nitelikli ve kaliteli teknolojileri ülkemiz sağlık sektörüyle buluşturmaktır.  Deneyimli, nitelikli, dinamik satış ağımızla yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

VİZYONUMUZ:
Şirketimizin adından da anlaşılacağı üzere ME (Medical) DIST (Distrubition) NET (Network) vizyon olarak 21. yüzyılın en yeni ve gelişmiş teknolojilerini ürün ağımıza katarak şirketimiz bünyesindeki deneyimli satış ekibimizle yenilikleri değerlendirip Türkiye’deki en geniş satış ağına sahip olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Biz,
Disiplinli, bilgili, çalışkan, dürüst, büyümeye ve sürekli gelişmeye odaklıyız.
İnsan sağlına hizmet ettiğinin bilinciyle iş ahlakı ve dürüstlüğünden ödün vermeyen,
Eğitimin önemini bilen ve yeniliklere açık,
Teknolojik gelişmeleri takip eden ve uygulayan,
Çalıştığımız sektörde başarılı olacağımıza inanmış,
Birbirine karşı saygılı, sevecen ve sağduyulu,
Ekip ruhunu benimsemiş bir şirketiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Ulusal ve uluslararası çağdaş iletişim araçlarını çalışanlarımız dahilinde kullanarak, dünya çapındaki ve ülkemizdeki sağlık kuruluşları ile iş birliği içinde geleceğin sağlıklı Türkiye’sine önemli katkılarda bulunmak üzere sürekli çalışmaktayız.
*Faaliyet alanımızın odak noktasında insan sağlığı olduğunu bilerek kaliteden, iş ahlakından ve dürüstlükten ödün vermemekteyiz.
*Profesyonelliğimizi ve deneyimlerimizi sürekli gelişim ilkesiyle; yüksek teknoloji ve bilimsellikle yapmaktayız.
*Kalite standartlarımızın içerisinde ürün ve hizmetlerimizin her sürecinde mükemmellik anlayışına sahip olmak;
*Ülke çıkarlarıyla şirket çıkarlarının aynı doğrultuda olduğunu benimseyerek sektörüne her zaman liderlik ve örnek teşkil eden bir kurum olmaktır.